pixteria

Poradnik jak wyklejać nasze produkty

Przed wyklejeniem fototapety lub naklejki prosimy o szczegółowe zapoznanie się z instrukcją klejenia. Bardzo ważnym aspektem przy wklejaniu jest odpowiednie przygotowanie podłoża. Wszelkie nierówności, stare farby lub inne tapety, zanieczyszczenia muszą być dokładnie usunięte. Podłoże powinno być odpowiednio zagruntowane oraz przede wszystkim równe. Podczas wyklejania prosimy pracować w delikatnych, bawełnianych rękawiczkach.

Poniższe instrukcje opisują krok po kroku proces wyklejenia fototapet oraz naklejek. W zależności od wybranego podłoża lub wybranej opcji, fototapety mogą być klejone z zakładkami lub bez, a naklejki na sucho lub mokro. Pomimo, że wyklejenie naszych produktów nie powinno przysporzyć większych problemów, podczas wyklejania fototapet lub naklejek zachęcamy do skorzystania z pomocy specjalisty.

Instrukcja klejenia fototapety HP na styk
Pobierz plik w formacie PDF

Instrukcja klejenia fototapety HP z zakładkami
Pobierz plik w formacie PDF

Instrukcja klejenia fototapety na styk
Pobierz plik w formacie PDF

Instrukcja klejenia fototapety z zakładkami
Pobierz plik w formacie PDF

Instrukcja klejenia naklejki na mokro
Pobierz plik w formacie PDF

Instrukcja klejenia naklejki na sucho
Pobierz plik w formacie PDF

Zamknij

Wgraj własne zdjęcie

Minimalny rozmiar zdjęcia to 2MB, maksymalny 50MB. Pamiętaj im zdjęcie ma wyższą rozdzielczość tym większe są możliwe maksymalne wymiary do wydruku. Wybierając zdjęcie staraj się zwrócić uwagę na szczegóły, po powiększeniu na wydruku będą one bardziej widoczne.