pixteria

Drukarnia

Drukarnia

Jesteśmy nowoczesną drukarnią, a naszym celem jest dostarczenie Klientom możliwie kompleksowych, profesjonalnych usług drukarskich przy zachowaniu krótkich terminów realizacji zleceń i konkurencyjnych cen oraz rozszerzenie dostępności naszych usług na inne rynki Unii Europejskiej minimalizując jednocześnie negatywne skutki funkcjonowania firmy dla środowiska naturalnego.

Nasz zespół

Wykwalifikowana, młoda i zmotywowana kadra to gwarant udanych zakupów. Powierzając zlecenie w ręce specjalistów naszej drukarni, masz pewność że zostanie ono wykonane z najwyższą precyzją i zaangażowaniem.

Przemawia za nami wieloletnie doświadczenie, bogaty park maszynowy i indywidualne podejście do każdego Klienta. Na każdym etapie pomożemy Ci zrealizować wymarzony projekt. Od momentu rozpoczęcia pracy z produktem na stronie, aż po obsługę posprzedażową.

Każda Twoja wątpliwość może zostać zgłoszona do naszego zespołu, który natychmiast zareaguje i pomoże Ci rozwiązać wszelkie zagadnienia.

Nasz park maszynowy - produkcja

Posiadamy pełne zaplecze techniczne i bogaty park maszynowy. Wszystkie niezbędne prace wykonujemy we własnym zakresie dzięki czemu oferowane produkty są atrakcyjne cenowo.

Cenimy indywidualność, dlatego każdego klienta traktujemy w sposób szczególny dbając o jego zadowolenie. Z chęcią udzielimy wszelkich niezbędnych informacji osobiście, telefonicznie lub drogą elektroniczna. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.

Etapy produkcji

Bogaty park maszynowy oraz dobrze doposażone zaplecze techniczne gwarantuje najwyższą jakość produkcji. Nie korzystamy przy naszej pracy z podwykonawców, co umożliwia zachowanie atrakcyjnych cen na oferowane produkty.

  • Przygotowanie i obróbka graficzna zdjęć pod wydruk
  • Wydruk plików graficznych na dedykowanym ploterze
  • Obróbka mechaniczna - docinanie, sortowanie, składanie
  • Przygotowanie do wysyłki - pakowanie
Zamknij

Wgraj własne zdjęcie

Minimalny rozmiar zdjęcia to 2MB, maksymalny 50MB. Pamiętaj im zdjęcie ma wyższą rozdzielczość tym większe są możliwe maksymalne wymiary do wydruku. Wybierając zdjęcie staraj się zwrócić uwagę na szczegóły, po powiększeniu na wydruku będą one bardziej widoczne.