pixteria

Plakaty Apex Poster HP

Proponowany przez nas wybór materiałów do produkcji plakatów to wynik długiej analizy rynku i współczesnych możliwości z zakresu technik drukarskich. Dobierając oferowany przez nas asortyment kierowaliśmy się przede wszystkim trwałością materiału, brakiem szkodliwego wpływu na zdrowie i środowisko oraz jak najlepszym odwzorowaniem barw i wszystkich innych aspektów odnoszących się do jakości druku.

Producentem wykorzystywanego przez nas papieru do wydruku plakatów jest firma HP jeden ze światowych liderów w branży druku. Wysokiej jakości papier o gramaturze 200g/m2 gwarantuje idealne odwzorowanie kolorów. Wydruk doskonale nadaje się do umieszczenia w różnego rodzaju antyramach, profilach aluminiowych czy jako Passe-Partout.

Produkty będące w naszej ofercie powstają przy użyciu maszyn posiadających międzynarodowe certyfikaty, które świadczą o najwyższej jakości produktów, wysokiej wytrzymałości oraz zgodności z normami ekologicznymi i zdrowotnymi.

Każdy przygotowywany przez nas plakat poddawany jest procesowi oceny jakości na każdym etapie produkcyjnym. Daje to Państwu gwarancję uzyskania najwyższej jakości produktów, a przede wszystkim zadowolenie z uzyskania zupełnie nowego, niepowtarzalnego wnętrza.

Plakaty przez nas oferowane stanowią wieloletni dorobek światowych producentów materiałów i maszyn drukarskich takich jak HP Hewlett Packard, Océ czy Intelicoat. Jako specjaliści w branży drukarskiej wyselekcjonowaliśmy dla Państwa spośród szerokiej gamy materiałów drukarskich jedne z najlepszych na rynku by stanowiły one doskonałą ofertę i zadowoliły nawet najbardziej wymagających klientów.

Zamknij

Wgraj własne zdjęcie

Minimalny rozmiar zdjęcia to 2MB, maksymalny 50MB. Pamiętaj im zdjęcie ma wyższą rozdzielczość tym większe są możliwe maksymalne wymiary do wydruku. Wybierając zdjęcie staraj się zwrócić uwagę na szczegóły, po powiększeniu na wydruku będą one bardziej widoczne.