pixteria

Obrazy CANVAS

Proponowany przez nas materiał do produkcji fotoobrazów to wynik długiej analizy rynku i współczesnych możliwości z zakresu technik drukarskich. Dobierając oferowany przez nas asortyment kierowaliśmy się przede wszystkim trwałością materiału, brakiem szkodliwego wpływu na zdrowie i środowisko oraz jak najlepszym odwzorowaniem barw i wszystkich innych aspektów odnoszących się do jakości druku.

Do produkcji naszych fotoobrazów stosujemy dwa materiały. Mogą Państwo wybrać pomiędzy bardzo popularnym policanvasem Kandinsky, a naturalnym płótnem bawełnianym. Canvas Kandinsky o gramaturze 260g/m2 jest to płótno z domieszką PCV. Dzięki takiemu połączeniu materiał jest bardzo wytrzymały i odporny na odkształcenia. Wysoka bieli tego podłoża pozwala na idealne odwzorowanie kolorów z wybranego zdjęcia. Drugim podłożem jest w 100% ekologiczne naturalne płótno bawełniane. Materiał ten posiada wysoką gramaturę 350g/m2 co zapewnia jego wysoką wytrzymałość. W porównaniu do canvasu Kandinsky materiał ten nie jest idealnie biały, ale dzięki temu podłoże wierne odwzorowuje płótno malarskie.

Każdy nasz obraz naciągany jest na specjalnie skonstruowaną drewnianą ramę (krosno, blejtram). Idealnie nadaje się do salonu, sypialni oraz innych pomieszczeń takich jak biura, restauracje czy kawiarnie. Fotoobrazy posiadają ograniczenie co do maksymalnych wielkości wynikające z szerokości płótna oraz możliwości konstrukcyjnych krosna. Lista proponowanych wymiarów znajduje się na karcie produktowej. Jeśli będą Państwo chcieli zamówić obraz wykraczający poza standardowe wymiary prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Fotoobrazy będące w naszej ofercie powstają przy użyciu maszyn oraz materiałów posiadających międzynarodowe certyfikaty, które świadczą o wysokiej wytrzymałości, najwyższej jakości produktów oraz zgodności z normami ekologicznymi i zdrowotnymi.

Każdy przygotowywana przez nas fotoobraz poddawany jest procesowi oceny jakości na każdym etapie produkcyjnym. Daje to Państwu gwarancję uzyskania najwyższej jakości produktów, a przede wszystkim zadowolenie z uzyskania zupełnie nowego, niepowtarzalnego wnętrza. Posiadamy certyfikowany System zarządzania jakością i środowiskowego zgodny z normami ISO 9001:2008 i ISO 14001:2009

Oferowane przez nas produkty stanowią wieloletni dorobek światowych producentów materiałów i maszyn drukarskich takich jak HP Hewlett Packard, Epson, Océ czy Intelicoat. Jako specjaliści w branży drukarskiej wyselekcjonowaliśmy dla Państwa spośród szerokiej gamy materiałów drukarskich jedne z najlepszych na rynku by stanowiły one doskonałą ofertę i zadowoliły nawet najbardziej wymagających klientów.

Zamknij

Wgraj własne zdjęcie

Minimalny rozmiar zdjęcia to 2MB, maksymalny 50MB. Pamiętaj im zdjęcie ma wyższą rozdzielczość tym większe są możliwe maksymalne wymiary do wydruku. Wybierając zdjęcie staraj się zwrócić uwagę na szczegóły, po powiększeniu na wydruku będą one bardziej widoczne.