pixteria

Naklejki Oracal

Proponowany przez nas wybór materiałów do produkcji naklejek to wynik długiej analizy rynku i współczesnych możliwości z zakresu technik drukarskich. Dobierając oferowany przez nas asortyment kierowaliśmy się przede wszystkim trwałością materiału, brakiem szkodliwego wpływu na zdrowie i środowisko oraz jak najlepszym odwzorowaniem barw i wszystkich innych aspektów odnoszących się do jakości druku.

Naklejki drukujemy na wysokiej jakości folii samoprzylepnej marki Oracal. Perfekcyjnie gładkie powierzchniowo znajdują szerokie zastosowanie m.in. jako naklejki na laptopy, fronty szafek, drzwi, okna czy lustra. Naklejki drukowane na tym materiale charakteryzują się żywymi idealnie odwzorowanymi kolorami. Proponujemy je Państwu w trzech różnych wariantach: matowe, błyszczące i transparentne (przezroczyste). Naklejki nie mają ograniczeń co do wielkości jednak jeśli chcieliby Państwo zamówić naklejkę w jednym brycie, jako jedną całość, krótszy bok nie może być dłuższy niż 158cm.

Produkty będące w naszej ofercie powstają przy użyciu maszyn oraz materiałów posiadających międzynarodowe certyfikaty, które świadczą o najwyższej jakości produktów, wysokiej wytrzymałości oraz zgodności z normami ekologicznymi i zdrowotnymi.

Każda przygotowywana przez nas naklejka poddawana jest procesowi oceny jakości na każdym etapie produkcyjnym. Daje to Państwu gwarancję uzyskania najwyższej jakości produktów, a przede wszystkim zadowolenie z uzyskania zupełnie nowego, niepowtarzalnego wnętrza. . Posiadamy certyfikowany System zarządzania jakością i środowiskowego zgodny z normami ISO 9001:2008 i ISO 14001:2009

Naklejki przez nas oferowane stanowią wieloletni dorobek światowych producentów materiałów i maszyn drukarskich takich jak HP Hewlett Packard, Epson, Océ czy Intelicoat. Jako specjaliści w branży drukarskiej wyselekcjonowaliśmy dla Państwa spośród szerokiej gamy materiałów drukarskich jedne z najlepszych na rynku by stanowiły one doskonałą ofertę i zadowoliły nawet najbardziej wymagających klientów.

Zamknij

Wgraj własne zdjęcie

Minimalny rozmiar zdjęcia to 2MB, maksymalny 50MB. Pamiętaj im zdjęcie ma wyższą rozdzielczość tym większe są możliwe maksymalne wymiary do wydruku. Wybierając zdjęcie staraj się zwrócić uwagę na szczegóły, po powiększeniu na wydruku będą one bardziej widoczne.