pixteria

Fototapety od piXteria

Bo liczy się wnętrze...

Fototapety to idealny pomysł na odmianę Twojego domu. Zanim jednak złożysz zamówienie warto, abyś zapoznał się z informacjami na temat naszych produktów. Proponowany przez nas wybór materiałów do produkcji fototapet to wynik długiej analizy rynku i współczesnych możliwości z zakresu technik drukarskich. Dobierając oferowany przez nas asortyment kierowaliśmy się przede wszystkim trwałością materiału, brakiem szkodliwego wpływu na zdrowie i środowisko oraz jak najlepszym odwzorowaniem barw i wszystkich innych aspektów odnoszących się do jakości druku. Poniżej znajdziesz dokładne informacje na temat oferowanych przez nas produktów.

Dowiedz się więcej o technologii druku

Ponad 20 milionów motywów

Z pewnością wybierzesz coś dla siebie

Korzystając z naszej bazy zdjęć, ilustracji i rysunków masz dostęp do ponad 20 milionów pomysłów na odmianę swojej ściany.

Aby ułatwić wybór i zaprojektować ścianę marzeń, nasi specjaliści wyselekcjonowali z bazy ponad 20 milionów fotografii, ilustracji i rysunków ponad 50 tysięcy motywów posortowanych w kategorie tematyczne.

50.000 wyselekcjionowanych motywów posortowanych w ponad 400 tematycznych kategorii.

Przejedź do naszej galerii
Fototapeta

Opłacamy prawa autorskie do każdego motywu

Kupują fototapetę piXteria masz gwarancję, że każde wybrane przez Ciebie zdjęcie z naszych kolekcji posiada opłaconą licencję, niezależnie od tego jaki wymiar fototapety chcesz wydrukować. Na cenę końcową produktu składa się koszt wykupienia licencji + koszt wydruku na danym nośniku. Możesz oczywiście skorzystać z własnej kolekcji zdjęć, wtedy koszty zakupu zdjęcia zostaną odliczone i zapłacisz za sam wydruk.

Dodaj zdjęcie z własnej kolekcji

Nasze podłoża

Dowiedz się na jakich materiałach drukujemy fototapety, jakie są ich właściwości, a także w jakich pomieszczeniach jakie rodzaje stosować

Fototapeta Lateksowa Fototapeta Lateksowa Fototapeta Winylowa Fototapeta Winylowa Fototapeta Flizelinowa Fototapeta Flizelinowa HP Wall Paper z klejem aktywowanym wodą HP Wall Paper z klejem aktywowanym wodą
Poziom Eco5/65/65/66/6
Łatwość montażu 4 4 3 4
Gramatura lub grubość212g/m2180μm350g/m2165g/m2
Sposób wyklejania*standardowo na styk
(na życzenie
z zakładkami)
standardowo na styk
(na życzenie
z zakładkami)
standardowo na styk
(na życzenie
z zakładkami)
standardowo na styk
(na życzenie
z zakładkami)
Zast. laminatuNieTakNieNie
Maks. szer. brytu134 cm134 cm134 cm134 cm
Zastosowanie**
 • Wnętrza
  • Pokój dzienny
  • Pokój dziecka
  • Jadalnia
  • Sypialnia
 • Wnętrza
  • Pokój dzienny
  • Kuchnia
  • Jadalnia
  • Łazienka
 • Wnętrza
  • Pokój dzienny
  • Łazienka
  • Restauracje
  • Kuchnia
 • Wnętrza
  • Pokój dzienny
  • Sypialnia
  • Pokój dziecka
  • Biura
Cena druku79,- / m289,- / m2119,- / m299,- / m2
*) Standard obowiązuje od 5 czerwca 2013 roku
**) Fototapety, które będą aplikowane na ścianach w pomieszczeniach, w których mogą być narażone na zabrudzenia oraz działanie wilgoci wymagają dodatkowego laminatu. Laminat tworzy specjalną warstwę ochronną, która wzmacnia strukturę materiału oraz pozwala na delikatne czyszczenie.
Zamów próbki materiałów

Nadal masz wątpliwości jakie podłoże wybrać? Chętnie dostarczymy Ci darmowe próbki, kóre pomogą podjąć decyzję. Przekonaj się o jakości naszych materiałów i technologii druku

Zamów darmowe próbki

Technologia druku

Z dumą korzystamy z najwyższej jakości na świecie ploterów i atramentów dostarczanych przez wiodących producentów.

 • Epson S-SC70610 to jeden z najnowocześniejszych ploterów drukujących na świecie. Jest to dziesięciokolorowa drukarka, która została wyposażona w dodatkowe tusze do zadruku kolorem białym oraz metalicznym. Dzięki temu materiały można z powodzeniem zadrukowywać kolorem złotym oraz srebrnym. Ploter posiada ogromne możliwości produkcyjne, które są daleko poza zasięgiem standardowych urządzeń drukujących. Połączenie atramentu UltraChrome GSX Epson oraz głowicy drukującej Micro Piexo TFP zapewnia idealne odwzorowanie kolorów. Drukarka SC-S70610 posiada najszerszą gamę kolorów z całej serii SureColor firmy Epson. Atramenty UltraChrome GSX używane w naszych drukarkach Epson są bezzapachowe oraz nie zawierają niklu. W trosce o środowisko drukarka została zaprojektowana by spełniać najwyższe normy oszczędności energii i spełnia wymagania normy ENERGY STAR.

 • HP L26500 to nowoczesny ploter dedykowany do druku bezzapachowymi tuszami lateksowymi firmy HP, których substraty na bazie wody nie są palne, oraz nie zawierają żądnych szkodliwych substancji. Atramenty stosowane przez nas w tej maszynie uzyskały certyfikat GREENGUARD Children & Schools, dzięki czemu mogą być stosowane w pomieszczeniach, w których przebywają dzieci. Najnowsze osiągnięcia firmy HP zastosowane w tym ploterze gwarantują doskonałe odwzorowanie barw, żywe kolory oraz najwyższą jakość wydruku. Maszyna spełnia wysokie wymagania energooszczędoności i została oznaczona certyfikatem ENERGY STAR.

 • Epson 50610 to wyjątkowy ploter drukujący wyposażony w dwie głowice TFP zapewniające doskonałe odwzorowanie kolorów oraz wysoką precyzję druku. Maszyna została wyposażona w dodatkową suszarkę, która zapewnia bardzo szybkie utrwalanie wydruku na materiale. W maszynie stosujemy atramenty UltraChrome GS2, które są bezzapachowe, nie zawierają niklu oraz zostały oznaczone skandynawską ekoetykietą z łabędziem „Nordic EcoLabel”. Maszyna spełnia wysokie wymagania normy dotyczącej energooszczędności ENERGY STAR. Wydruki na tej maszynie są zgodne ze standardami badań firmy Epson: ISO18930.

Dowiedz się więcej o naszej produkcji

Kontrola jakości – aby zapewnić jak najwyższy standard naszych fototapet, na każdym etapie produkcyjnym przeprowadzamy ścisłe kontrole jakościowe. Dzięki temu wszystkie dostarczane przez nas produkty przynoszą pełnię satysfakcji naszym klientom.

Bardzo ważnym etapem w procesie produkcji fototapet jest jej docinanie i dzielenie na bryty. Nasz park maszynowy uzupełniają trzy wyspecjalizowane maszyny Summa S Class, Fotoba XLD 170 oraz Electro Power Trim 360. Urządzenia te docinają fototapety z precyzja sięgającą 0,06mm. Dzięki temu dostarczone bryty idealnie łączą się ze sobą tworząc wyjątkowy, finalny efekt na ścianie

Wszystkie fototapety docinamy na
najwyższej jakości trymerach
Zobacz Video

Bezpieczna dostawa i pakowanie

Stosujemy specjalny system pakowania, powodujący że wydruki nawinięte na rdzeń nie stykają się ze ścianami tuby ochronnej.

Niezwykle mocne tuby ochronne odporne na uszkodzenia mechaniczne

Aby zagwarantować bezpieczną dostawę wykonywanych przez nas fototapet stworzyliśmy specjalny system pakowania naszych produktów. Wszystkie wydruki nawijane są na specjalny rdzeń, który jest usztywniany wewnątrz rury ochronnej w taki sposób, aby powierzchnia zadrukowana w żadnym miejscu nie stykała się z innym elementem.

Tak zapakowane wydruki dodatkowo umieszczane są w jeszcze jednym kartonie zabezpieczającym, który zapobiega ewentualnemu przemieszczaniu się rury w trakcie dostawy przez kuriera.

Terminowa dostawa i sprawdzeni partnerzy

Termin produkcji i dostarczenia przesyłki liczony jest od momentu wpłaty pieniędzy na konto i potwierdzenia tego faktu poprzez zmianę statusu zamówienia na "Oczekujące na realizację". Na czas dostawy składają się: czas potrzebny na przygotowanie projektu graficznego do druku, wydruk zamówienia, obróbka poligraficzna i kontrola jakości, a także pakowanie i czas dostawy przez kuriera. Jeżeli w projekcie zamówione zostały dodatkowe prace graficzne, np. retusz zdjęcia, termin dostawy liczony jest od momentu zaakceptowania i przekazania motywów do druku.

Koszty transportu i czas realizacji
dpd ups Odbiór osobisty (w naszej drukarni)
Produkcja STANDARD(od 5 do 7 dni roboczych) 24 zł 24 zł 0 zł
Produkcja EXPRESS(od 2 do 3 dni roboczych) 79 zł 79 zł 55 zł
Masz dodatkowe pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Dowiedz się jak drukujemy
Poznaj nasz park maszynowy
piXteria ECO Solutions
Zamknij

Wgraj własne zdjęcie

Minimalny rozmiar zdjęcia to 2MB, maksymalny 50MB. Pamiętaj im zdjęcie ma wyższą rozdzielczość tym większe są możliwe maksymalne wymiary do wydruku. Wybierając zdjęcie staraj się zwrócić uwagę na szczegóły, po powiększeniu na wydruku będą one bardziej widoczne.