pixteria

Aranżacje

Zainspiruj się i odmień swoje wnętrze

Fototapety i naklejki do kuchni - ciekawe pomysły

Kuchnia to miejsce wielu spotkań, nierzadko w kuchni spędzamy więcej czasu w ciągu dnia, niżeli w innych pomieszczeniach mieszkania czy domu. Kuchnia to także wiele pozytywnych skojarzeń, które wiążą się z niezapomnianymi chwilami z dzieciństwa, dlatego warto zadbać aby kuchnia nie była nudna. Obecnie wiele dekoracji ściennych pozwala zamienić kuchnię w niepowtarzalne miejsce z charakterystycznym wyrazem - zobacz jak ciekawie może prezentować się fototapeta czy naklejka w takim pomieszczeniu jak kuchnia.

Fototapety i obrazy do salonu - ciekawe inspiracje

Salon to jedno z pomieszczeń, w którym spędzamy dużą część dnia. Dekoracje ścienne w salonie doskonale nadają wyrazistości wnętrzu, dlatego tak istotne jest aranżowanie ich w sposób indywidualny. Pomysły na dopełnienie wnętrza poprzez dobranie odpowiednich obrazów, czy fototapet to nie lada gratka, dlatego też przygotowaliśmy wiele ciekawych inspiracji na fototapety i obrazy, ułatwiając tym samym ich dobór.

Pomysły na fototapety i obrazy do sypialni

Sypialnia to miejsce wypoczynku, relaksu oraz bliskości. Istotne jest zatem zadbanie o dekoracje ścienne, idealnie dopasowane do potrzeb lokatorów. Fototapety i obrazy na płótnie to doskonałe dopełnienie wnętrza sypialni. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami aranżacji wybranych pokoi.

Wybrane aranżacje fototapet

Fototapety to doskonały pomysł na upiększenie każdego wnętrza. Współczesne możliwości produkcyjne gwarantujące ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia wydruki pozwalają na zastosowanie ich w salonie, sypialni jak również w pokoju dziecka czy przedszkolu. Fotorealistyczne, idealnie odwzorowane kolory oraz wyjątkowa trwałość - to cechuje współczesne wydruki wielkoformatowe. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi aranżacjami fototapet.

Wybrane aranżacje naklejek

Naklejki to doskonały pomysł na upiększenie nie tylko ścian, ale również innych płaskich powierzchni takich jak drzwi, okna, fronty mebli czy lustra. Odpowiednio dobrana naklejka potrafi zupełnie odmienić zwykłe przedmioty i nadać im niepowtarzalny charakter. Zapraszamy do zapoznania się z przykładami zastosowania naklejek.