pixteria

Fototapety i naklejki do kuchni - ciekawe pomysły

Kuchnia to miejsce wielu spotkań, nierzadko w kuchni spędzamy więcej czasu w ciągu dnia, niżeli w innych pomieszczeniach mieszkania czy domu. Kuchnia to także wiele pozytywnych skojarzeń, które wiążą się z niezapomnianymi chwilami z dzieciństwa, dlatego warto zadbać aby kuchnia nie była nudna. Obecnie wiele dekoracji ściennych pozwala zamienić kuchnię w niepowtarzalne miejsce z charakterystycznym wyrazem - zobacz jak ciekawie może prezentować się fototapeta czy naklejka w takim pomieszczeniu jak kuchnia.

Naklejki do kuchni z motywami kwiatów

Doskonałym pomysłem na wystrój kuchni są kwiaty - storczyki stanowią piękne uzupełnienie szczególnie dla wnętrz o jednolitym kolorze - zarówno te naturalne jak i w formie fototapety ściennej stanowiącej przedłużenie fartucha zamiast płytek.

Fototapeta do kuchni - kwiaty

Motywy kwiatowe w formie dopełnienia kolorystycznego to jeden z ciekawszych pomysłów na dekoracje ścienne do kuchni. Fototapeta z motywem kwiatu w odcieniach płytek, doskonale komponuje się z całą aranżacją.

Naklejki do kuchni z panoramą miasta

Alternatywą dla płytek w popularnych odcieniach szarości i beżu może być laminowana fototapeta z panoramą miasta.

Fototapeta - owoce - do kuchni

Owoce to kolejny świetny pomysł nadający kuchni wyrazistości. Naklejki na płytki z motywami owoców - wyklejane między szafkami a blatem, stanowią ciekawą alternatywę dla popularnych rozwiązań dekoracyjnych.

Fototapeta kawa - do kuchni

Motywy kawowe doskonale uzupełniają tradycyjne odcienie frontów kuchennych. Brązowa kuchnia dopełniona naklejką z ziarnami kawy, w miejsce płytek między szafkami a blatem, to interesujący pomysł na wystrój kuchni.

Fototapeta - cytryny - limonki

Do uzupełnienia wyrazistych kuchni o intensywnych kolorach warto zastosować motywy dopełniające, mogą to być np. owoce cytrusowe - które doskonale komponują się z nowoczesnymi wnętrzami.

Fototapeta do kuchni - kolorowa panorama miasta

Wnętrza kuchni o stonowanych, szarych odcieniach można doskonale udekorować poprzez zastosowanie kolorowych naklejek, bądź fototapet w miejsce fartucha z płytkami. Motywy miejskie w postaci panoramy, stanowią jedno z ciekawszych rozwiązań stosowanych przez dekoratorów wnętrz.

Fototapeta na ścianę do kuchni

Ściany w kuchni to doskonałe miejsce na zastosowanie aplikacji w postaci fototapety lub naklejki, które nadadzą wyrazistości wnętrzu. Z powodzeniem mogą zastąpić tradycyjne obrazy, bądź inne dekoracje ścienne.

Fototapeta zachód słońca - panorama - miasta

Zachód słońca na tle panoramy miasta to idealna kompozycja na wystrój wnętrza kuchennego. Fototapeta laminowana naklejona na płytki doskonale uzupełnia dobrze przemyślaną kuchnię.

Polecane zdjęcia

Fototapeta truskawka - jeżyna - Owoc

Fototapeta kwiatowy - kwiat - Kwiat

Fototapeta panorama - nowoczesny - Budynek

Fototapeta owoc - owoc - Owoc

Fototapeta architektura - zatoka - Widok Miejski

Fototapeta śniadanie - rogalik - Kawa / Herbata / Czekolada

Fototapeta fiołkoworóżowy - tło - Kwiat

Fototapeta kwiaty - jesień - Kwiat

Fototapeta owoce - cytryna - Owoc