pixteria

Wybrane aranżacje obrazów

Obrazy - dodają każdemu wnętrzu niepowtarzalny styl. Powieszone na ścianie nadają jej konkretny, wyjątkowy charakter. W dzisiejszych czasach każdy ma możliwość posiadania obrazu z dowolnie wybranym motywem. Nowoczesne wydruki na specjalnym materiale imitującym płótno malarskie pozwalają uzyskać efekt ręcznie malowanego obrazu. Przedstawiamy przykłady zastosowań fotoobrazów w różnych pomieszczeniach.

Fotoobrazy na płótnie z koniem

Motyw konia - symbol wolności, radości i zwycięstwa to doskonały pomysł na obraz do salonu. Obrazy na płótnie z końmi bez większego problemu będzie można dopasować do każdego wnętrza.

Foto obraz na płótnie gejsza

Do wnętrz o orientalnym zabarwieniu, z wyraźnymi akcentami wschodniej kultury, doskonale komponuje się obraz na płótnie z motywem gejszy. Będzie stanowił lekkie dopełnienie, a zarazem ciekawą dekorację ścienną.

Foto obraz Golden Gate Bridge

Motywy miejskie, mosty w formie obrazu stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnych motywów dekoracyjnych. Widok na most Golden Gate Bridge jako fotoobraz ciekawie dopełni pokój w stonowanych barwach.

Obrazy na płótnie konie

Obrazy na płótnie to element dekoracji ściennej, który przy dobrym doborze motywu, nada niemalże każdemu wnętrzu blasku. Obrazy z motywem koni to doskonały pomysł na dopełnienie wnętrza sypialni.

Foto obraz Taj Mahal Indie

Orientalne wnętrza to idealne miejsce do zastosowania obrazów na płótnie o charakterze mistycznym i duchowym. Obraz Taj Mahal podczas zachodu słońca to doskonały pomysł na dekorację do salonu.

Obrazy na płótnie zachód słońca

Wnętrza nawiązujące do orientalnych kultur można doskonale udekorować poprzez zawieszenie obrazu o stonowanej symbolice. Zachód słońca w odcieniach brązów na tle panoramy miast czy świątyń to doskonałe rozwiązanie dla tego rodzaju wnętrz.

Fotoobraz na płótnie słonie

Słonie to symbol szczęścia, radości i powodzenia, dlatego też motywy obrazów ze słoniami to częsty, ale także bardzo ciekawy pomysł na dekorację salonu.

Obraz na płótnie do sypialni

Zachód słońca w połączeniu z symboliką słonia o humorystycznym zabarwieniu to ciekawa inspiracja na obraz do sypialni. Kompozycje o takim charakterze poprawią humor po ciężkim dniu.

Polecane zdjęcia

Fototapeta Afryki - zwierzę - Dziki Ssak

Fototapeta azja - azjatycki - Miejsce Kultu

Fototapeta kurz - emocje - Zwierzę Hodowlane

Fototapeta zatoka - uroda - Most

Fototapeta wakacje - Romantyczne - Pomnik Zabytkowy

Fototapeta kobieta - gejsza - Kobieta

Fototapeta znajomi - słoń - Plaża

Fototapeta Arabian - sztuka - Zwierzę domowe