pixteria

Wybrane aranżacje naklejek

Naklejki to doskonały pomysł na upiększenie nie tylko ścian, ale również innych płaskich powierzchni takich jak drzwi, okna, fronty mebli czy lustra. Odpowiednio dobrana naklejka potrafi zupełnie odmienić zwykłe przedmioty i nadać im niepowtarzalny charakter. Zapraszamy do zapoznania się z przykładami zastosowania naklejek.

Naklejki do pokoju dziewczynki z wróżkami

Naklejki cięte po obrysie doskonale nadają się do dekoracji wybranych fragmentów ścian. Przykładem jest motyw wróżki w pokoju małej dziewczynki.

Naklejki ścienne do pokoju zabaw

Kolorowe naklejki są wspaniałym elementem dekoracyjnym w przedszkolu. Mogą one również służyć jako element edukacyjny. Rozpoznawanie kolorów, opowiadanie tematycznych bajek to tylko kilka ciekawych pomysłów.

Naklejka cięta po obrysie do pokoju niemowlaka

Urządzanie pokoju niemowlaka to jeden z najwspanialszych momentów przyszłych rodziców. Piękna naklejka ścienna przy kołysce uczyni pokój bardzo przytulnym dla malucha.

Naklejka ścienna orchidea

Naklejki po dodatkowym zalaminowaniu bez problemu można stosować w kuchni. Przy bardzo delikatnych aranżacjach odpowiednio dobrana grafika będzie ciekawym akcentem w pomieszczeniu.

Naklejka do kuchni z panoramą miasta

Zachód słońca na tle panoramy miasta to idealna kompozycja na wystrój wnętrza kuchennego. Naklejka dodatkowo zalaminowana doskonale nadaje się nad kuchenny blat.

Naklejka ścienna do pokoju dziecka

Bajkowa polana to świetny pomysł na naklejkę ścienną do pokoju małego dziecka. Poszczególne elementy wycięte po obrysie pozwalają stworzyć dowolną kompozycję.

Tatuaż ścienny ptaki i drzewa

Mono kolorowy tatuaż ścienny to doskonały pomysł na dekorację ściany sypialni. Motyw ptaków i drzew to ciekawe dopełnienie jednolitych wnętrz.

Naklejka do kuchni z owocami

Owoce to kolejny świetny pomysł nadający kuchni wyrazistości. Naklejki na płytki z motywami owoców - wyklejane między szafkami a blatem, stanowią ciekawą alternatywę dla popularnych rozwiązań dekoracyjnych.

Naklejki na fronty mebli orchidea

Barwne naklejki można również stosować na fronty mebli oraz drzwi. Odpowiednio dobrana grafika może stworzyć bardzo ciekawą kompozycję.

Naklejka ścienna Aster kwiaty

Motywy kwiatowe w formie dopełnienia kolorystycznego to jeden z ciekawszych pomysłów na dekoracje ścienne do kuchni. Fototapeta z motywem kwiatu w odcieniach płytek, doskonale komponuje się z całą aranżacją.

Naklejki na szafy przesuwne uliczki

Wykorzystując naklejki ścienne można z drzwi szafy przesuwnej uczynić ciekawy element dekoracyjny pomieszczenia. Zdjęcie uliczki uczyni pokój bardzo przestronnym.

Naklejka ścienna Wieża Eiffla

Alternatywą dla płytek w popularnych odcieniach szarości i beżu może być laminowana naklejka z panoramą Paryża.

Naklejki dla dzieci misie

Różne zestawy naklejek zastosowane na ścianie, meblach, oknie i innych elementach pomieszczenia tworzą bardzo ciekawą kompozycję.

Naklejki na drzwi cięte po obrysie

Mono kolorystyczna kompozycja liści dobrana do bardzo surowego wnętrza czyni pomieszczenie bardzo oryginalnym. To świetny przykład ciekawego wykorzystania dużych drzwi od garderoby.

Naklejki ścienne dla dziewczynki motylki

Magiczne wróżki, motylki to doskonały pomysł na kolorowe naklejki cięte po obrysie do pokoju dziewczynki. Można nimi wykleić ściany, szafki i inne elementy w pokoju.

Naklejka między szafki kuchenne kawiarnia

Oryginalna grafika przedstawiająca taras w kawiarni to świetny pomysł na na naklejkę do kuchni. Stonowany mix kolorów idealnie wkomponowuje się w tradycyjne barwy frontów szafek kuchennych.

Naklejki do kuchni ziarna kawy

Motywy kawowe doskonale uzupełniają tradycyjne odcienie frontów kuchennych. Brązowa kuchnia dopełniona naklejką z ziarnami kawy, w miejsce płytek między szafkami a blatem, to interesujący pomysł na wystrój kuchni.

Naklejki do kuchni cytryny i limonki

Do uzupełnienia wyrazistych kuchni o intensywnych kolorach warto zastosować motywy soczystych owoców, mogą to być np. cytrusy lub truskawki - doskonale komponują się one z nowoczesnymi wnętrzami.

Naklejka ścienna do kuchni miasto

Wnętrza kuchni o stonowanych, szarych odcieniach można doskonale udekorować poprzez zastosowanie kolorowych naklejek w miejsce fartucha z płytkami. Motywy miejskie w postaci panoramy, stanowią jedno z ciekawszych rozwiązań stosowanych przez dekoratorów wnętrz

Polecane zdjęcia

Fototapeta truskawka - jeżyna - Owoc

Fototapeta panorama - nowoczesny - Budynek

Fototapeta owoc - owoc - Owoc

Fototapeta architektura - zatoka - Widok Miejski

Fototapeta śniadanie - rogalik - Kawa / Herbata / Czekolada

Fototapeta fiołkoworóżowy - tło - Kwiat

Fototapeta kwiaty - jesień - Kwiat

Fototapeta owoce - cytryna - Owoc

Fototapeta tło - ptak - Ptak

Fototapeta biały - rocznica - Kwiat

Fototapeta botaniczny - krakowanych - Inne

Fototapeta ulica - kultura - Budynek

Fototapeta blond - dziecko - Dziecko

Fototapeta anioły - piękny - Dziecko

Fototapeta rysunek - kreskówka - Insekt

Fototapeta zwierzę - sztuka - Tła

Fototapeta miłość - balon - Stara Zabawka

Fototapeta na białym tle - obiekt -

Fototapeta okienny - obiad - Restauracja / Hotel