pixteria

Fototapety i obrazy do salonu - ciekawe inspiracje

Salon to jedno z pomieszczeń, w którym spędzamy dużą część dnia. Dekoracje ścienne w salonie doskonale nadają wyrazistości wnętrzu, dlatego tak istotne jest aranżowanie ich w sposób indywidualny. Pomysły na dopełnienie wnętrza poprzez dobranie odpowiednich obrazów, czy fototapet to nie lada gratka, dlatego też przygotowaliśmy wiele ciekawych inspiracji na fototapety i obrazy, ułatwiając tym samym ich dobór.

Fototapeta do salonu - czerwony kwiat

Wyrazista fototapeta w odcieniach czerwieni doskonale ożywiania stonowane wnętrza o jasnych odcieniach uzupełnione naturalnymi kolorami drewna. Motywy kwiatowe to doskonały pomysł na fototapetę do salonu.

Obraz na płótnie - motywy orientalne

Orientalne wnętrza to idealne miejsce do zastosowania obrazów na płótnie o charakterze mistycznym i duchowym. Obraz z obiektem kultu na tle zachodu słońca to doskonały pomysł na dekorację do salonu.

Motywy miejskie - fototapeta do salonu

Motywy miejskie to popularne, ale także niezwykle inspirujące i ciekawe pomysły na dekorację salonu. Fototapeta z drapaczami chmur i ruchem ulicznym to ciekawy pomysł na mural ścienny do salonu.

Obraz na płótnie do salonu - motyw nieba - chmury

Niebo i przestworza to symbol wolności i nieograniczonej przestrzeni, dlatego też obrazy na płótnie z motywami nieba to doskonały pomysł na dekorację salonu.

Obraz do salonu - panorama miasta - zachód słońca

Wnętrza orientalne o wyrazistych kolorach można doskonale udekorować poprzez zawieszenie obrazu o stonowanej symbolice. Zachód słońca w odcieniach brązów na tle panoramy miast to doskonałe rozwiązanie dla tego rodzaju wnętrz.

Słonie - obraz na płótnie do salonu

Słonie to symbol szczęścia, radości i powodzenia, dlatego też motywy obrazów ze słoniami to częsty, ale także bardzo ciekawy pomysł na dekorację salonu.

Czerwone budki telefoniczne - fototapeta do salonu

Symbole znanych miast to doskonałe inspiracje na motywy ścienne. Fototapeta z londyński budkami telefonicznymi to idealny pomysł na dekorację salonu.

Fototapety ze zdjęcia do salonu

Doskonałym pomysłem na dekorację ściany jest fototapeta z własnego zdjęcia. Radość dziecka to element który zawsze wywoła uśmiech na twarzy rodziców.

Fototapeta z gitarą - motywy hobby

Jeżeli naszemu życiu towarzyszą konkretne zainteresowania, a nasze wnętrza pełne są elementów je symbolizujących, z powodzeniem możemy dekorować ściany w takiej tonacji.

Fototapeta - salon - pokój dzienny - park

Zaciszne miejsca miasta, takie jak parki, uliczki, deptaki w stonowanych odcieniach stanowią doskonałą inspirację na fototapety do salonu.

Obraz na płótnie do salonu - motywy z końmi

Motyw konia - symbol wolności, radości i zwycięstwa to doskonały pomysł na obraz do salonu. Obrazy na płótnie z końmi bez większego problemu będzie można dopasować do większości aranżacji.

Fototapeta z motywem roślinnym do salonu

Motywy roślinne doskonale uzupełniają wnętrza, dobrze dobrane idealnie prezentują się w formie fototapety do salonu.

Kwiaty - fototapeta do salonu

Kwiaty o delikatnym wybarwieniu to ciekawy pomysł na uzupełnienie aranżacji salonu dekorowanego w stonowanych barwach.

Fototapeta z motywem kwiatu do pokoju dziennego

Kwiaty w formie fototapety to doskonałe dopełnienie elementów aranżacji pokoju gościnnego. Motywy kwiatów często przewijają się w projektach projektantów wnętrz.

Fototapeta do pokoju dziennego z motywem kobiety

Kobiety jako płeć piękna, mogą doskonale upiększać wnętrza salonu. Fototapeta ze zdjęciem żony to ciekawy pomysł na dekorację ściany.

Obraz z motywem miejskim - mostem - do salonu

Motywy miejskie, mosty w formie obrazu stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnych motywów dekoracyjnych. Panoramiczna aranżacja w kolorze ciekawie dopełni pokój w stonowanych barwach.

Trębacz - obraz na płótnie do salonu

Ludzie, twarze, czynności skupiają w sobie mnóstwo emocji - zdjęcia wydrukowane w formie obrazu na płótnie potrafią zatrzymać te emocje, tworząc doskonały pomysł na dekorację ścienną.

Wyrazista fototapeta do salonu - trawa - biedronka

Wyraziste barwy natury nawet najnudniejszemu wnętrzu nadadzą wyrazu, dlatego ciekawym pomysłem na ożywienie salonu jest wykorzystanie fototapety z motywem o nasyconych barwach

Fototapeta po kolor ściany - do salonu

W wypadku utrzymania lekkich, stonowanych odcieni można zastosować dekorację ścienną w formie fototapety o barwach zbliżonych do kolorystyki ścian. Doskonale nadają się do tego ilustracje o mniejszej szczegółowości niż zdjęcia.

Polecane zdjęcia

Fototapeta czerwony - różowy - Kwiat

Fototapeta i - ława - Widok Miejski

Fototapeta trawa - tło - Insekt

Fototapeta kolorowy - ulica - Studio Artystyczne / Nagranie

Fototapeta stoisko - telefon - Ulica

Fototapeta promień - Promienie - Dziki pejzaż

Fototapeta ofiara - wakacje - Inne Przedmioty

Fototapeta azja - żółty - Ulica

Fototapeta chmura - chmura - Zachód / Wschód Słońca

Fototapeta Afryki - zwierzę - Dziki Ssak

Fototapeta cios - rogi - Starszy

Fototapeta azja - azjatycki - Miejsce Kultu

Fototapeta wyrażenie - twarz - Kobieta

Fototapeta kurz - emocje - Zwierzę Hodowlane

Fototapeta zatoka - uroda - Most

Fototapeta młody - gitarzysta - Instrumenty Strunowe

Fototapeta kwiat - kwiatów - Kwiat

Fototapeta wakacje - Romantyczne - Pomnik Zabytkowy