pixteria

Pomysły na fototapety i obrazy do sypialni

Sypialnia to miejsce wypoczynku, relaksu oraz bliskości. Istotne jest zatem zadbanie o dekoracje ścienne, idealnie dopasowane do potrzeb lokatorów. Fototapety i obrazy na płótnie to doskonałe dopełnienie wnętrza sypialni. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami aranżacji wybranych pokoi.

Fototapeta do sypialni - czerwone maki

Motywy kwiatowe to jedne z najczęstszych dekoracji ściennych do sypialni. Czerwone maki w formie fototapety ściennej doskonale komponują się z niemal każdym wnętrzem.

Fototapeta do sypialni - dmuchawce

Dmuchawce przez swoją lekką formę świetnie dopełniają wnętrza sypialni, tworząc stonowaną kompozycję dekoracyjną.

Fototapeta do hotelu - sypialnia

Dekoracje ścienne w formie fototapety z powodzeniem można stosować w pokojach hotelowych. Stonowane aranżacje nadadzą wnętrzu unikalnej aury, która pomoże wypocząć odwiedzającym.

Para nad morzem - fototapeta do sypialni

Czarno białe zdjęcia to kolejny ciekawy pomysł na aranżację ścian sypialni. Fototapeta w miejsce wezgłowia doskonale dopełni wnętrze, a zamontowane na niej półki spowodują że cała kompozycja będzie posiadała lekki wyraz.

Fototapeta do sypialni z motywem dzikiego kota

Dzikie koty to doskonały pomysł na pobudzenie temperamentu lokatorów nie jednej sypialni. Fototapeta z gepardem, tygrysem idealnie wpasują się w niemalże każde wnętrze.

Fototapeta Zebra - do sypialni

Motyw zebry to ciekawy pomysł na dopełnienie sypialni wykończonej w odcieniach czerni i bieli. Fototapeta w paski to idealny pomysł na dekorację ścienną.

Fototapeta z lasem do sypialni

Ciekawym pomysłem jest wykorzystanie fototapety jako tła wezgłowia, motywy leśne doskonale powiększą wizualnie przestrzeń sypialni, a także przez swoją kolorystykę ożywią całą kompozycję.

Fototapeta do sypialnia - panorama miasta

Motyw miasta to interesująca inspiracja na fototapetę do sypialni. Panorama metropolii doskonale powiększy wizualni przestrzeń i nada pomieszczeniu wyrazu.

Konie w galopie - obraz na płótnie do sypialni

Obrazy na płótnie to element dekoracji ściennej, który przy dobrym doborze motywu, nada niemalże każdemu wnętrzu blasku. Obrazy z motywem koni to doskonały pomysł na dopełnienie wnętrza sypialni.

Fototapeta do sypialni - łąka - dmuchawce

Dmuchawce na łące to delikatne, inspirujące dopełnienie aranżacji sypialni. Wyraziste odcienie zieleni w formie fototapety pobudzą wyobraźnię lokatorów.

Fioletowa fototapeta do sypialni z maską wenecką

Maski weneckie o wyrazistych odcieniach fioletu to doskonały pomysł na aranżację ścian sypialni. Fototapeta o takim charakterze nada wnętrzu pikanterii, pobudzając zmysły lokatorów.

Obraz do sypialni - słoń na ławce na tle zachodu słońca

Zachód słońca w połączeniu z symboliką słonia o humorystycznym zabarwieniu to ciekawa inspiracja na obraz do sypialni. Kompozycje o takim charakterze poprawią humor po ciężkim dniu.

Tatuaż ścienny do sypialni - ptaki - drzewa

Tatuaże ścienne stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnych tapet, obrazów i fototapet. Motywy leśne i ptaki to interesująca kompozycja na dekorację ścienną do sypialni.

Fototapeta do sypialni - czerwone róże

Krwisto czerwona róża to odważny pomysł na dekorację ścienną. Wykorzystanie motywu róży w formie fototapety do sypialni, nada temu wnętrzu pikanterii i z pewnością pobudzi zmysły lokatorów.

Obraz na płótnie z gejszami - do sypialni

Do wnętrz o orientalnym zabarwieniu, z wyraźnymi akcentami wschodniej kultury, doskonale komponuje się obraz na płótnie z motywem gejszy. Będzie stanowił lekkie dopełnienie, a zarazem ciekawą dekorację ścienną.

Fototapeta do sypialni - stokrotki na łące

Białe kwiaty na łące na tle niebieskiego nieba to ciekawy pomysł na wizualne powiększenie przestrzeni sypialni. Fototapeta doskonale skomponuje się z wnętrzem jeśli zastosujemy dodatki o podobnej kolorystyce.

Tatuaż ścienny do sypialni - ptaki - drzewa

Mono kolorowy tatuaż ścienny to doskonały pomysł na dekorację ściany sypialni. Motyw ptaków i drzew to ciekawe dopełnienie jednolitych wnętrz.

Polecane zdjęcia

Fototapeta lato - rumianek - Kwiat

Fototapeta róże - celebracja - Kwiat

Fototapeta safari - zoo - Dziki Ssak

Fototapeta tło - piękny - Tła

Fototapeta kobieta - gejsza - Kobieta

Fototapeta granica - zbliżenie - Kwiat

Fototapeta lato - zielony - Las

Fototapeta znajomi - słoń - Plaża

Fototapeta zoo - zwierzęta - Lwy / Tygrysy / Dzikie koty

Fototapeta para - chmury - Woda / Plaża

Fototapeta miejski - miasta - Budynek

Fototapeta gałąź - jasny - Las

Fototapeta Arabian - sztuka - Zwierzę domowe

Fototapeta łąka - jesień - Tła

Fototapeta tło - ptak - Ptak

Fototapeta piłka - złoto - Karnawał

Fototapeta botanika - mniszek - Kwiat